Banner2
Banner1
Banner4
Banner4
Piktogram
  • Úvod
  • Kariéra
  • Řidič mezinárodní kamionové dopravy (2 volná…

Řidič mezinárodní kamionové dopravy (2 volná místa)

Základní informace

Pracovní poměr: HPP
Požadované vzdělání: SŠ nebo odborné vyučení s maturitou

Požadujeme

  • - praxi v řízení kamionu min. 1 rok (mezinárodní přeprava)
  • - řidičský průkaz sk. B, C a E
  • - profesní řidičský průkaz
  • - spolehlivost, samostatnost
  • - pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • - vlastní kamion zn. Scania (každý řidič má svůj vůz)
  • - pravidelnou mzdu + diety
  • - zázemí stabilní společnosti
  • - nástup od ledna 2019

Náplň práce

- řízení kamionu zn. Scania - účast na nakládce a zajištění nákladu - běžná údržba vozu, tankování PHM, doplňování kapalin - předání nákladu na místě vykládky - vedení evidence související s přepravou

Máte zájem o toto místo?
© ARSYLINE 2018
Upozornění
Zavřít
Nahrát
Nahrát
0/200

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Zavřít